زندگی را در آغوش بگیرید وبگذارید زندگی در جریان باشد

Lets Life Flows

استفاده نکردن از کلاه و کمربند ایمنی مهمترین دلیل فوت افراد در سوانح رانندگی است

بستن کمربند ایمنی با جلوگیری از وارد شدن ضربه به سر و دیگر نواحی بدن از صدمات مغزی، پارگی کبد و طحال و پرت شدن سرنشین یا راننده به خارج از اتومبیل و در نتیجه مرگ آنان جلوگیری می‌کند.

آمار نشان می‌دهد که از هر 100 هزار وسیله نقلیه 340 راننده یا سرنشین زندگی خود را از دست می‌دهند و در کشور سوئ این آمار به 44 نفر رسیده که نشان می‌دهد 8 برابر کمتر از دیگر کشورهاست.

در هنگام تصادف پرت شدن مسافران و راننده به بیرون از وسیله‌ی نقلیه مرگ و میر را 5 برابر افزایش می‌دهدکمربند ایمنی، ریسک مرگ را در راننده و سرنشین جلوی خودرو 40 تا 65 درصد و در سرنشینان عقب 25 تا 75 درصد کم می‌کند و از جمله مهمترین مداخلاتی است که هزینه اثربخشی آن ثابت شده است. به همین خاطر امروزه استفاده از آن برای تمام سرنشینان خودرو ضروری است.

کمربندها را ببندید و اجازه دهید زندگی در جریان باشد

دانلود رایگان کلیپی بسیار زیبا و احساسی در مورد بستن کمربند ایمنی

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=2d43b120fd3dc141817edcd0efd92be4

http://www.aparat.com/v/0Ml24


/ 1 نظر / 15 بازدید

گر بر فلکم دست بُدى چون یزدان برداشتمى من این فلک را زمیان وزنو فلکى دگر چنان ساختمى کازاده به کام دل رسیدى آسان یاران به موافقت چو دیدار کنید باید که ز دوست یاد بسیار کنید چون باده ى خوش گوار نوشید به هم نوبت چو به ما رسد نگون سار کنید تا دست در اتفاق بر هم نزنیم پایى زنشاط بر سر غم نزنیم خیزیم و دمى زنیم پیش از دم صبح کاین صبح بسى دمد که ما دم نزنیم گردون نگرى زقد فرسوده ى ماست جیحون اثرى ز اشک پالوده ى ماست دوزخ شررى ز رنج بیهوده ى ماست فردوس دمى ز وقت آسوده ى ماست